Kocaeli Westen Kombi Servisi

Kocaeli Westen Kombi Servisi

Tüm mevsimlerde tercih edilmesiyle kullanıcılarının ısınma, duş ve ocak gibi ihtiyaçlarına çözüm getiren kombiler, bütçe ve enerji tasarrufu ile günümüzde hayli popülerdir. Satın aldığınız kombinin uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanılması için yıllık bakımlarının düzenli olarak yapılması, arıza durumları için teknik destek alınması son derece önemlidir. Westen Kombi Servisinde çalışan güvenilir ekip sayesinde kombinizin tamiri, bakımı, peteklerin temizlenmesi dışında evinizin veya ofisinizin ihtiyaçlarına hitap eden uygun fiyatlarda kombi kurulumu gerçekleştirilerek akabinde garantisi sağlanır.

Westen Kombi Arıza Kodları

Günümüz bakım yönetmeliklerine göre sadece bireysel kullanımda değil, binaların ısıtma sistemini desteklemek için de rutin bakım yapılır. Aşağıda yer alan bir arıza kodunu aldığınızda sorunu ivedilikle çözmek için günün her saati bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

 • A7 arıza kodu sıcak su sensöründe bir sorun olduğunu gösterir.
 • A8 arıza kodu BUS iletişimindeki sorun olduğunu gösterir.
 • B1 arıza kodu kod anahtarı cihaz tarafından algılanmadığında yanar.
 • B2 ve B3 arıza kodları elektronik karttan kaynaklı bir sorun olduğunu gösterir.
 • C1 arıza kodu hava akış sorunu göstergesidir.
 • C4 arıza kodu baca çekişinde bir sorun olduğunu gösterir.
 • C6 arıza kodu prosestad arızasını gösterir.
 • CE arıza kodu aşırı ısınma uyarısını gösterir.
 • F1 arıza kodu termostatın fazla ısındığını gösterir.
 • F2 arıza kodu sıcak su sensörü arızasını gösterir.
 • F10 arıza kodu suyun yetersiz olduğunu gösterir.
 • F12 arıza kodu voltaj düşüklüğünü gösterir.
 • F26 arıza kodu gaz valfi arızasını gösterir.
 • F68 arıza kodu dengesiz alev sorunu olduğunu gösterir.
 • F77 arıza kodu yoğuşma suyu pompa sorunu olduğunu gösterir.

Kocaeli Westen Kombi Tamiri

Daha az enerji ile daha fazla verim alabilmeniz için düzenli olarak kombi bakımlarının ve tamirlerinin yapılması gerekir. Güvenilir doğal gaz kullanımı için kombinin doğru takılması ve sorunsuz çalışması gerekir. Düzenli kontroller hem enerji tasarrufu hem de işletim maliyetlerini düşürerek daha avantajlı bir kullanım sağlar. Periyodik bakımlarda Kombi Servisi ekipleri tamburu, başlıkları, boruları ve diğer bileşenleri titizlikle inceleyerek ürünün genel kullanım standartlarını karşıladığından emin olarak işlem yapar. Bağlantı ve kabloları kontrol ederken su pH seviyesi ve peteklere ısı dağılımını test ederler.

Kocaeli Westen Kombi Servisinde Güvenirlik

Arızaları kendi kendinize çözme girişimleriniz risk yaratabilir. Alanında uzman ekibimizden profesyonel destek alarak kombilerinizi kolayca tamir ettirebilirsiniz. Zamanında ve düzenli olarak yaptırdığınız bakımlar ile aylık faturalarınızda da bir düşüş görebilirsiniz. Zira petek temizliği ile fazladan enerji kaybının önüne geçilir ve petekten %100 verim alınır. Pek çok markanın ve yan ürünlerinin tamirini titizle yapan teknisyen ekibimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Şayet yeni bir kombi arayışınız var ise ya da kombinizin bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, sürekli bir arıza kodu alıyorsanız hatta ısınma problemlerinizi faturalara da yansıyacak şekilde görüyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Kocaeli Westen Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Garantili servis hizmeti ile arıza kodlarını ivedilikle çözen Kocaeli İzmit Westen Kombi Servisi, nitelikli iş gücü ile bölgede önemli bir güce sahiptir. Müşteri memnuniyetinin önemsendiği servis içerisinde, ihtiyaç duyduğunuz şekilde bütçenize veya mekanınıza uygun kombi seçeneklerini bulabilirsiniz. İster sıfır kombi ister ikinci el kombi avantajlarının yanında marka tercihini de yaparak yaz-kış daha rahat bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Genel olarak makul düzeyde tutulan kombi servis ücretleri ile Kombi Tamir işinizi kolayca halledebilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

  Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!