Kocaeli İzmit Copa Kombi Servisi

Kocaeli Copa Kombi Servisi

Evinizde hem ısınma ihtiyacını karşılamak için hem de mutfağınız ve banyonuzda her an sıcak suya erişebilmek için en konforlu ve popüler araçlar, kombilerdir. Yeni bir kombi satın alırken araştırmanızı iyi bir şekilde yaparak en uygun tercihi gerçekleştirmelisiniz. Ayrıca kombinizin ihtiyaç duyacağı bakımları da düzenli bir şekilde yaparsanız, ürünü çok daha uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Kocaeli Copa Kombi Servisi, 2004 yılından beri hem kombi satın alımı için hem de kaliteli bakım ve onarım desteği için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir adrestir. Bu servis, sıfır ya da ikinci el kombileri en sağlam ve güvenli şekilde siz değerli müşterilerine sunar.

Copa Kombi Arıza Kodları

Copa kombi modellerinin kullanıcısını bilgilendiren ve çeşitli uyarılarda bulunan belirli arıza kodları vardır. Kombinizde yaşanan belirli problemleri ürünün ekranındaki kodlar ile rahatça tespit edebilirsiniz. Bu tarz bir durumda kombinizde kalıcı hasar yaşanmaması adına profesyonel bir teknik destek almanız gerekebilir. Aşağıda bu çeşitli kodların açıklamalarını bulabilirsiniz.

 • E01 Arıza Kodu: Başarısız ateşleme. “R” tuşuna en az 2 saniye basılı tutunuz. Problem devam ederse teknik servis desteği gerekmektedir.
 • E02 Arıza Kodu: Emniyet termostat arızası. “R” tuşuna en az 2 saniye basılı tutunuz. Problem devam ederse teknik servis desteği gerekmektedir.
 • E03 Arıza Kodu: Atık gaz termostatı / hava basınç anahtarı arızası. Teknik servis desteğine ihtiyacınız vardır.
 • E04 Arıza Kodu: Kombi bacasında tıkanma problemi vardır.
 • E05 Arıza Kodu: Çıkış suyu sensör arızası. Teknik servis desteğine ihtiyacınız vardır.
 • E06 Arıza Kodu: Kullanım suyu sensör arızası. Teknik servis desteğine ihtiyacınız vardır.
 • E10 Arıza Kodu: Düşük basınç problemi. Sistem basıncını kontrol edin, sorun devam ederse teknik servisle irtibata geçin.
 • E25/E26 Arıza Kodu: Muhtemel pompa blokaj arızası. Teknik servis desteğine ihtiyacınız vardır.
 • E35 Arıza Kodu: Alev oluşum arızası. “R” tuşuna en az 2 saniye basılı tutunuz. Problem devam ederse teknik servis desteği gerekmektedir.
 • E80 Arıza Kodu: Muhtemel anakart arızası. Net teşhis ve çözüm için teknik servis desteğine ihtiyacınız vardır.
 • E96 Arıza Kodu: Voltaj düşmesi nedeniyle kapanma. Otomatik olarak resetlendikten sonra arıza devam ederse teknik servis desteğine ihtiyacınız vardır.
 • E97 Arıza Kodu: Kombiye gelen elektrik voltajında dengesizlik olabilir. “R” tuşuna en az 2 saniye basılı tutunuz. Problem sık yaşanır hale gelirse kombi voltaj regülatörü takmalısınız. Aksi takdirde anakart zarar görebilir.
 • E98/E99 Arıza Kodu: Muhtemel anakart arızası. Net teşhis ve çözüm için teknik servis desteğine ihtiyacınız vardır.

Kocaeli Copa Kombi Tamiri

Kocaeli Copa Kombi Servisi, gerekli olan bakım ve tamirat hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Yılların tecrübesiyle özverili bir şekilde çalışan bu servisi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kocaeli Copa Kombi Servisi, kombinizin parçalarındaki değişim ve onarım işlemleri ya da elektronik kart tamiri konusunda en kaliteli çözümleri üretir. Bu servis, kombilerinizdeki bütün arızaları titiz bir şekilde teşhis ederek problemin esas çözüm yöntemini uygular.

Kocaeli Copa Kombi Servisinde Güvenirlik

Kocaeli Copa Kombi Servisi, tüm ürünlerini en güvenli ve hızlı bir şekilde hizmete sunmasının yanı sıra satıştan sonrası için de kaliteli bir hizmet vadeder. Bu servis, bütçenize uygun kombi servis fiyatları ve garantili hizmetleri ile sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Kocaeli Copa Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kocaeli Copa Kombi Servisi, uygun kombi servis ücreti karşılığında sunduğu hizmetleri faturalandırarak güvenli bir servis anlayışı sergiler. Her türlü kombi arızasında güvenilir bir hizmet almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

  Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!