İzmit Auer Kombi Servisi

Kocaeli Auer Kombi Servisi

En çok tercih edilen kombi markaları arasında gösterilebilecek Auer, tüketiciler tarafından beğeni ile kullanılıyor. Gerek malzeme kalitesi ve ergonomik tasarımıyla gerekse işlevsel kullanımı ve uzun ömürlü özelliği ile ön plana çıkan Auer kombi modelleri, bunca niteliğine karşın tüketici kaynaklı ya da ortam kaynaklı problemler nedeniyle zaman zaman sorun da yaşatabiliyor. Bu sorunların çözümü için önce ürün resetleniyor ya da valf ve vanaları kontrol ediliyor ancak sorun sürüyorsa çözüm, Kocaeli Kombi Servisi’nde aranıyor.

Auer Kombi Arıza Kodları

Auer kombi modellerinde görülen problemler, diğer kombilerde görülenler ile benzerlik gösteriyor. Artık temel bir ihtiyaç haline gelen kombiler aşırı ısınma, su basınç seviyesinin düşmesi ya da artması, hava akış tıkanıklığı gibi bazı kronik problemler gösteriyor. Auer kombiler ise bu arızaları şu kodlar ile belirtiyor:

  • LP Arıza Kodu: LP arıza kodu su basıncındaki düşüklüğe vurgu yapıyor ve basit bir çözüm gerektiriyor. Kombinin alt kısmındaki doldurma vanasını kullanarak su seviyesini uygun noktaya taşımanız gerekiyor.
  • AF Arıza Kodu: AF arıza kodu ise prosestat parçasındaki problemlere işaret ediyor. Hava akışı ile ilgili sorunlarda AF arıza kodunu veren kombiler, tespit ve tamir için servis desteği istiyor.
  • HB Arıza Kodu: Kombilerin kaloriferleri ısıtamadığı durumlarda görülen HB arıza kodu, temelde sensör arızalarını belirtiyor. Sensör ve kabloların kontrolü ise servisler tarafından yapılıyor.
  • C1 Arıza Kodu: Gaz valfinin ihtiyaç duyduğu voltajı alamadığı durumlarda beliren C2 arıza kodu ateşleyememe sorunları yaşatıyor. Ateşleme işlevini gerçekleştiremeyen kombilerin tamiri de yine sadece servisler tarafından sağlanıyor.
  • HL Arıza Kodu: Sık görülen bir diğer arıza kodu olan HL ise aşırı ısınma problemlerinin olduğunu söylüyor. Aşırı ısınma problemi daha büyük sorunlara yol açabiliyor. Bu nedenle de vakit kaybetmeden servis çağırmanız gerekiyor.

Kocaeli Auer Kombi Tamiri

Kocaeli Kombi Servisi; kombi tamiri, kombi bakımı ve kombi satışı konusunda hizmet veriyor. 2004 yılından beri hizmetinizde olan yetkili servis, Auer kombilerinizde görülen tüm problemleri uzmanlıkla çözüme kavuşturuyor.

Kocaeli Auer Kombi Servisinde Güvenirlik

Auer kombi modellerinin bakım ve servisinde güvenilir bir kurum arıyorsanız Kocaeli Kombi Servisi sizi memnun edecektir. Çünkü profesyonel hizmet, fatura ile garantili hale getiriliyor. Güvenilirliğini uzmanlığına borçlu olan servis, her işleminde bunu bir kez daha kanıtlıyor.

Kocaeli Auer Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kombi Servis fiyatları işlemden işleme değişiklik gösteriyor. Kombi servis ücreti hesaplanırken kombinin modelinden problemin türüne kadar farklı parametrelerin göz önünde bulundurulması gerekiyor. Kocaeli Kombi Servisi ise uygun fiyatları ile ön plana çıkıyor. Kombi Tamiri ya da bakımı hakkında bilgi almak isterseniz “servis kaydı oluşturun” başlıklı formu doldurabilir ya da iletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz, size en kısa süre içerisinde dönüş yapacaktır.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!