Viessmann Kocaeli Kombi Bakımı

Kocaeli Viessmann Kombi Servisi

Isınma ve sıcak su temin etme konusunda başlıca ürün olan kombiler artık lüks tüketim olmaktan çıkıp temel bir ihtiyaç haline geliyor. Viessmann markası ise gerek yılların getirdiği tecrübesi gerekse kanıtladığı kalitesiyle kombi seçimlerindeki ilk tercihlerden biri oluyor. 1917 yılında Almanya’da başladığı üretimi günümüzde tüm dünyaya yayan ve ortaya koyduğu kombilerini özel teknolojileri ile donatan marka, Alman uzmanlığını da kusursuz bir şekilde yansıtmayı başarıyor. Ancak tüm elektronik ürünlerde olduğu gibi Viessmann kombilerde de çeşitli nedenlerden doğan problemler görülebiliyor.

Kocaeli Viessmann Kombi Servisi ise 2004 yılından beri tüm arıza ve problemlerde tüketicinin imdadına koşuyor, Kombi Tamiri konusunda hizmet veriyor.

Viessmann Viessmann Arıza Kodları

Elektronik donanımlı ve dijital aksamlı kombiler, olası arıza durumlarında arızanın ne olduğuna ilişkin bazı bilgiler sunuyor. Viessmann da bu arızaları çeşitli kodlar yardımı ile paylaşarak onarım sürecine katkıda bulunuyor. Örneğin sık görülen arıza kodlarından bir tanesi olan F2 arıza kodu, Viessmann kombinizin brülör kısmında bir problem olduğunu ya da termostatta bir sıkıntı olabileceğini ifade ediyor. F2 arıza kodu, yalnızca uzman yetkili servislerce çözülebiliyor. F2 arıza kodu gibi yaygın görülen diğer kodlar ise şu şekilde sıralanıyor:

  • F4 Arıza Kodu: Ateşlemenin başarıyla gerçekleştiğini ancak bu durumun algılanamadığını belirtiyor. Ana karttan ateşleme elektrotlarına kadar çeşitli yerlerde problem olabileceği anlamına geliyor.
  • F30 Arıza Kodu: NTC sensörlerinin çalışmadığını söylüyor ve bunun sonucunda da ısınmada sorun yaşanıyor.
  • F51 Arıza Kodu: F30 ile benzer biçimde NTC problemlerine işaret ediyor ancak F51 arıza kodunda ısınmadan ziyade sıcak su temininde kesintiler görülüyor.
  • OC Arıza Kodu: Voltaj düşüklüğünün yaşandığı durumlarda görülen OC arıza kodu, ancak regülator kullanımı sonucunda giderilebiliyor.
  • OE Arıza Kodu: Bacalı kullanımlarda sıklıkla görülen OE arıza kodu, baca kanallarındaki sıkışıklığa ya da probleme gönderme yapıyor. İlk olarak tüketicinin bir süre beklemesi öneriliyor. Sorun devam ederse yetkili Kombi Servisi olmadan herhangi bir müdahalede bulunmaması gerekiyor.

Kocaeli Viessmann Kombi Tamiri

Kocaeli Kombi Servisi hata tespitinden tamir ve bakıma, ürün satışından satış ve hizmet sonrasındaki servise kadar bütüncül bir misyon üstleniyor. Problemin görüldüğü kombilerin tamirinin dışında belirli aralıklarla yapılacak bakım işlemlerinde de rahatlıkla güvenebileceğiniz Kocaeli Kombi Servisi, tüm markalarda olduğu gibi Viessmann’da da başarılı sonuçlar veriyor.

Kocaeli Viessmann Kombi Servisinde Güvenirlik

Kocaeli Viessmann Kombi Servisi, kombi bakımı ve tamiri konusunda güvenirliğini kanıtlıyor. 2004 yılından beri hizmet veren ve bu süre zarfı içerisinde sayısız kombiyi onarıp sayısız müşteriyi memnun eden donanımlı ekip, alanında uzman kişilerden oluşuyor. Viessmann kombilerinin bakımında olduğu gibi sıfır ve ikinci el kombi satışlarında da aynı güvenilirliği yansıtan Kocaeli Kombi Servisi, tam anlamıyla müşteri odaklı bir hizmet sunuyor.

Kocaeli Viessmann Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kombi Servis fiyatları üründen ürüne ya da problemden probleme değişiklik gösteriyor ancak Kocaeli Viessman Kombi Servisi, hizmetlerinin tamamını fatura dahilinde verdiğinden dolayı öne çıkıyor. Kombi Servis ücreti, müşteri memnuniyetini sağlayacak uygun seviyelerde bulunuyor. Sizin de kombinizle ilgili bir sorununuz varsa ya da yeni bir kombi arayışındaysanız ayrıntılı bilgi için servis kaydı oluşturabilir ya da direkt olarak arayabilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!