İzmit Baxi Kombi Servisi

Kocaeli Baxi Kombi Servisi

Türkiye’nin iklimlendirme devi Baymak, piyasaya sürdüğü farklı kombi modelleriyle de ön plana çıkar. Bu modellerden bir tanesi olan Baxi de sıklıkla tercih ediliyor. Baxi kombi modelleri tasarımından teknik donanımına kadar her yönüyle takdiri hak ediyor. Sıcak su temini ve ısınma sistemlerini bir arada sunan, günün her saati aktif ve yoğun bir şekilde kullanılan kombiler; zaman zaman arızalansa da yetkili servisler tarafından rahatlıkla tamir edilebiliyor. Kocaeli Baxi Kombi Servisi de Baymak’ın Baxi kombilerinin tamirinde ve bakımında hizmet veriyor.

Baxi Kombi Arıza Kodları

Baxi kombi modelinde sıklıkla görülen arızalar, diğer kombi modellerinde görülenlerden farklı olmuyor. Su basınç seviyelerindeki düşüklük ya da yükseklik, ateşleyememe ve aşırı ısınma gibi problemlerin tamamı yaşanabiliyor ancak bunlar yetkili servis tarafından uygulanan gerekli işlemlerin ardından ortadan kaldırılabiliyor.

  • E01 Arıza Kodu: E01 hatası gaz akışı ile ilgili problemlere işaret ediyor. Gaz beslemesi bloke edildiğinde kombi, E01 hatası veriyor.
  • E03 Arıza Kodu: E01 ile benzerlik gösteren E03 hatası hava akışı ile ilgili problemleri yansıtıyor.
  • E06 Arıza Kodu: Kombilerde sık görülen sıcak su sensörü arızaları, Baxi modellerinde E06 ile ifade ediliyor.
  • E10 Arıza Kodu: Su basınç seviyesindeki düşüklüğü gösteren E10 arızası kolaylıkla çözülebiliyor. Doldurma vanası kullanılarak seviye, yeniden normal seyrine dönebiliyor.
  • E80 Arıza Kodu: E80 arıza kodu elektriksel ya da devresel sorunlara işaret ettiğinden can sıkıyor. Elektronik karttaki problemlerin görüldüğü durumlarda panel, E80 arızasını veriyor.

Kocaeli Baxi Kombi Tamiri

Kocaeli Baxi Kombi Servisi, Baxi kombilerin tamirinin yanı sıra bakımını ve satışını da gerçekleştiriyor. Kombi Tamiri ve Kombi Servisi hizmetlerini 2004 yılından beri aynı başarıyla ve istikrarla sürdüren Kocaeli Kombi Servisi, müşterilerinin tamamını memnun ediyor.

Kocaeli Baxi Kombi Servisinde Güvenirlik

Güvenirlik, Kocaeli Baxi Kombi Servisi‘ni en iyi tanımlayan kelimelerden bir tanesi oluyor. Tamir, servis ve satış işlemlerinin tamamını yasal yollarla ve fatura dahilinde yapan servis, güvenirliğini bu şekilde de kanıtlıyor. Satışını yaptığı kombi modellerinde sunduğu çeşitlilikten servis garantisi vermesine kadar her yönüyle bütüncül bir faaliyet gösteren servis, Kocaeli’nin merkezinde yer alıyor.

Kocaeli Baxi Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kocaeli Baxi Kombi Servisi fiyatlandırmada da avantaj sunuyor zira kombi servis ücreti konusunda da müşterilerin yüzü gülüyor. Kombi servis fiyatları için net bir fiyat aralığı bulunmuyor. Kombinin modeli ile arızanın tipine, cihazın yerine ve boyutuna bağlı olarak servis fiyatı artıp azalabiliyor. Servis, tamir, bakım ve satış işlemleri hakkında bilgi almak ya da direkt olarak tamir talep etmek için servis kaydı oluşturmak yetiyor. İnternet sitemizde yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz takdirde ilgili uzmanlarımız size dönüş sağlıyor. Ayrıca dileyenler, telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden de bize ulaşabiliyor.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!