Kocaeli İzmit Baltur Kombi Servisi

Kocaeli Baltur Kombi Servisi

2004 yılından itibaren kendini geliştiren ve yenileyen Kocaeli Baltur Kombi Servisi, kombiye yönelik her türlü ihtiyacınızı karşılar. Profesyonel ekibiyle kombilerin montajlarını yapar, düzenli kontrollerini gerçekleştirir ve arızalarını tamir eder. Yaz ve kış dönemleri için rutin kontrolleri, kombiyi doğrudan ilgilendiren tüm dış teçhizatların bakım ve kontrolleri, kombilerin yeni adrese taşınması gibi tüm konular için Baltur Kombi Servisi’nden yardım alabilirsiniz. Kombi üzerine birçok farklı alanda kullanıcılara çözüm sunan Kocaeli Baltur Kombi Servisi, sıfır kombiler yanında ikinci el kombileri de satışa sunar ve uygun fiyatlı hizmetliyle öne çıkar.

Baltur Kombi Arıza Kodları

Baltur kombi ürünleri için farklı nedenlerden kaynaklanabilen arıza durumunda markanın vermiş olduğu arıza kodları ile sorun kolaylıkla anlaşılabilir. Herhangi bir arıza durumunda kombinin dijital ekranında arıza kodu yanıp söner. Hata kodu görüldükten sonra “Enter” tuşuna basılarak birkaç saniye beklemek gerekir. Sonrasında ise ekstra hata kodlarını görebilmek için “+” tuşuna basılması yeterlidir. Baltur kombi ürünlerinin arıza kodları arasında aşağıdaki hatalar yer alır.

  • 04H – 15H – 30H cihaz hatası
  • 20H – Hava presostatı kapalı değil
  • 21H – Hava presostatı hatası
  • 22H – Gaz presostatı hatası
  • 25H – Emniyet periyodunda alev hatası
  • 26H – Harici ışık(alev sinyal hatası)
  • 27H – İşletmedeyken alev hatası

Baltur Kombi’nin arızaya geçme durumunda 5 dakika bekleyerek yeniden çalıştırılması gerekir. Yeniden çalıştırmanın yapılmadığı durumlarda ise; elektriğin, gaz hattındaki vanaların, kazan panosu üzerindeki anahtarların ve termik şalterlerin kontrolü sağlanarak problem belirlenebilir.

Kocaeli Baltur Kombi Tamiri

Kocaeli Baltur Kombi Servisi, kullanıcılara sunduğu gelişmiş kombilerin yanı sıra kombi tamirinde de oldukça nitelikli ve başarılı bir servis olma özelliği taşır. 16 yıllık tecrübesi sayesinde her türlü parça değişimi, elektronik kart tamiri, Kombi Tamiri, kombi bakımı gibi birçok alanda kullanıcılara çözüm üretir. Kocaeli Baltur Kombi Servisi, alanında oldukça deneyimli ekibiyle birlikte yerinde incelemelerle tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirir. Verilen tamir ve onarım hizmetleri, her zaman ihtiyaç duyulan kombilerin uzun ömürlü ve daha verimli çalışmasına olanak tanır.

Kocaeli Baltur Kombi Servisinde Güvenirlik

Her türlü kombi gereksiniminin karşılandığı ve arızalanan kombilerin profesyonelce tamir edildiği Kocaeli Baltur Kombi, kullanıcılara hem kaliteli ürün hem de üstün hizmet ile son derece güvenilir bir servis sunar. Servis güvencesi, müşteri memnuniyeti, ürün çeşitliliği ve kalitesi ile uzun yıllardır sektörde hizmet veren Kocaeli Baltur Kombi Servisi, güvenirlik açısından müşterilerinden tam not alır. Kombilere yaptığı profesyonel bakım sayesinde ise kullanıcıların can güvenliğini sağlamayı başarır. Kombi yedek parçaları ve bakımı ile oldukça uygun bir sunum gerçekleştiren kombi servisi, bu alana yönelik tüm ihtiyaçlara yanıt verir. Siz de Baltur Kombi Servisi’nin bu gelişmiş hizmetinden güvenle yararlanabilirsiniz.

Kocaeli Baltur Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kombi Servis fiyatları açısından da avantajlı seçenekler oluşturan Kocaeli Baltur Kombi Servisi, servis hizmetini de faturalandırarak gerçekleştirir. Hizmet ve servis karşısında alınan kombi servis ücreti ise bütçeleri zorlamaz. Uzman kadrosu ile hizmet veren servis, Baltur Kombi alanındaki tüm bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşılar ve periyodik olarak bakım ve onarımları gerçekleştirerek uzun ömürlü bir kombi deneyimi sunar. Güvenilir bir adres olan Kocaeli Baltur Kombi Servisi ile ihtiyacınıza yönelik tüm kombi servisleri için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!