Airfel Kocaeli İzmit Kombi Servisi

Kocaeli Airfel Kombi Servisi

Doğal gaz tüm dünyada insan hayatını kolaylaştıran ortak unsurlar arasında yer alır. Mekanı ve suyu ısıtmanın yanı sıra mutfak ocaklarında da kullanılır. Hayatınıza bu kadar etki eden doğal gazı en verimli biçimde kullanmanızı sağlayan cihazlar ise kombilerdir. Bu yüzden kombi cihazınızı en doğru şekilde seçmeniz ve bakımını da düzenli olarak yaptırmanız gerekir. Airfel Kombi Servisi yaz kış fark etmeden kombiniz ile yaşayacağınız olası sıkıntıların çözümü için çalışır ve sizlere profesyonel bir kombi tamiri hizmeti sunar. Kombi bakımı ise her yıl düzenli olarak yaptırmanız gereken önlemler arasındadır. Ancak bu şekilde kombinizi güncel tutabilir ve olası tehlikeli kazalardan sakınabilirsiniz. Kocaeli Airfel Kombi Servisi en ekonomik kombi servis fiyatları ile 7/24 hizmetinizde!

Airfel Kombi Arıza Kodları

 • LP kodu kalorifer tesisatınızdaki su basıncının 1 barın altına düştüğünü belirten arıza kodudur.
 • HL kodu aşırı ısınmayı gösteren arıza kodudur ve kalorifer devre sıcaklığının 100 derecenin üstüne çıktığını işaret eder.
 • AF kodu kombinizin atık gaz tahliye sisteminde sorun olduğunu gösteren arıza kodudur.
 • HB kodu, kalorifer sensör sisteminin arızalı olduğunu işaret eder.
 • DB kodu kullanım suyunun hattında yaşanan arızaları gösterir.
 • BC kodu kombinizin ateşleme sisteminde bir sorun olduğunu gösterir.
 • C1 kodu gaz valfinin ihtiyaç duyduğu voltaj akımı oluşmadığında çıkan uyarıdır.
 • A5 kodu prosestat kontağının kapalı kaldığını işaret eden arıza kodudur.
 • FR kodu donma sorununu işaret eder ve kalorifer devre sensörü 1 derecenin altına düştüğünde bu kod ile uyarı verilir.

Airfel kombinizde yaşadığınız arıza ne olursa olsun, Kocaeli İzmit Airfel Kombi Servisi ile çözüme kolayca ulaşabilir ve ekonomik bir servis hizmeti alabilirsiniz.

Kocaeli Airfel Kombi Servisinde Güvenirlik

Airfel Kombi Servisi neredeyse 20 yıllık tecrübesini sizlerin hizmetine sunuyor. Kombi bakımlarınızı düzenli olarak gerçekleştirmenin yanı sıra tüm zorlu arızaları da profesyonel ekibi sayesinde hızlıca çözüme ulaştırıyor. Airfel Kombi Servisi ile yalnızca kombinizi değil, petek kontrollerinizi ve tamirlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Evinizin ve ailenizin güvenliğini sağlayan Arifel Kombi Servisine 7/24 ulaşmanız da mümkün. Kombi ya da petek tamiri yaptırmak istemiyor ama ikinci el bir kombi arıyorsanız yine Airfel Kombi Servisinden faydalanabilirsiniz. Servis ekibi tüm ikinci el kombileri, arızalarını gidererek ve bakım hizmetlerini gerçekleştirerek size sunar. Bu sayede ikinci el kombinize son derece güvenilir bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Kocaeli Airfel Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Airfel Kombi Servisi en iyi hizmeti en uygun kombi servis ücreti ile buluşturuyor. Rutin bakım işlemlerinden zorlu tamirat süreçlerine kadar her konuda ekonomik fiyatlardan faydalanmanız mümkün. İkinci el kombi ücretlendirmelerinde de yine aynı avantajlara ulaşabilir ve bütçenizi zorlamadan yeni bir kombi cihazına sahip olabilirsiniz. Evinizin, ofisinizin ve ailenizin güvenliğini sağlamak için dilediğiniz gün ve saatte servis ekibimize ulaşmanız da mümkün.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

  Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!