Kocaeli Blyss Kombi Servisi

Kocaeli Blyss Kombi Servisi

Kombi ya da farklı iklimlendirme araçları konusunda pazar liderlerinden bir tanesi olan Baymak, çeşitli kombi modelleri ile ısınma ve sıcak su temini ihtiyaçlarını karşılıyor. Markanın ürettiği Blyss modeli de tıpkı diğer Baymak kombileri gibi ergonomik tasarım, kolay kullanım ve çeşitli garantiler sunuyor. Ancak gerek dış parametreler gerekse kullanıcı kaynaklı sebeplerden ötürü Blyss kombilerinin de arızalandığı olabiliyor. Kocaeli İzmit Blyss Kombi Servis ise olası arıza durumlarında yanınızda olarak tamir, bakım gibi hizmetler veriyor.

Blyss Kombi Arıza Kodları

Blyss kombi, arıza durumlarını farklı kodlar yardımı ile aktarıyor. Bu kodlar ise diğer Baymak kombiler gibi kontrol paneli ya da ana ekran üzerinde beliriyor. Blyss kombi modellerinin çizdiği arıza kodlarından bazıları şu şekildedir:

  • A01 Arıza Kodu: En temel arızalardan biri olan ateşleyememe sorunu, Blyss kombilerde A01 arıza kodu ile gösteriliyor. Çalışmayı durduran kombileri tamir edebilmek için önce gaz çıkışını kontrol etmeniz, sonra doğal gaz hatlarını kontrol ettirmeniz gerekiyor. Sorun devam ediyorsa servisi arayabilirsiniz.
  • E05 Arıza Kodu: Su çıkışı ile ilgili olan NTC sensörlerindeki arızalar E05 arıza kodu ile anlatılıyor. Kaloriferlerin çalışmamasına neden olan bu arızayı gidermek için servisi aramanız bekleniyor.
  • E10 Arıza Kodu: Blyss kombi modellerinde görülen bir diğer popüler problem ise E10 arıza kodu ile adlandırılıyor. E10 hatasını veren kombiler, su basınç değerlerinin düşüklüğü nedeniyle çalışamıyor. Su doldurma vanaları aracılığıyla basıncı dengelemeniz, çözüm için yeterli oluyor.
  • E26 Arıza Kodu: Çeşitli nedenlere bağlı olarak gelişen bir diğer problem de aşırı ısınma olarak tanımlanıyor. Kombi, aşırı ısındığında E26 kodunu veriyor. Tıkanmadan ana kart sorununa kadar farklı arızalardan kaynaklanabilecek E26 kodunun çözümü de yetkili servislerde yatıyor.

Kocaeli Blyss Kombi Tamiri

Baymak ya da diğer kombi markalarında olduğu gibi Blyss kombi modelinde de tamir, bakım ve satış hizmeti sunan Kocaeli Blyss Kombi Servisi, faaliyetlerini 16 yıldır sürdürüyor. Kocaeli’deki Blyss kullanıcıları herhangi bir arıza durumunda yetkili servise ulaşıyor çünkü profesyonel ekip, alanlarında uzman kişilerden oluşuyor.

Kocaeli Blyss Kombi Servisinde Güvenirlik

Hizmetlerinin tamamını fatura dahilinde yapan ve bu sayede garantili, güvenilir bir yapı sergileyen Kocaeli Blyss Kombi Servisi, faaliyetlerini müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yürütüyor. Kombi Tamiri ve kombi bakımı işlemlerinin yanı sıra kombi satışı da yapan servis, tüm alanlarda özverili bir duruş sergiliyor.

Kocaeli Blyss Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kombi Servis Ücreti ya da kombi servis fiyatları konusu, kullanıcıların merak ettiği bir diğer konuyu oluşturuyor. Kocaeli Blyss Kombi Servisi ise fatura dahilinde yaptığı fiyatlandırmayı da müşteri memnuniyetini gözeterek planlıyor. “Servis Kaydı Oluşturun” başlıklı formu doldurarak ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşarak hizmetlerimiz ya da fiyat politikamız hakkında bilgi alabilir, garantili hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!