Kocaeli Süsler Kombi Servisi

Kocaeli Süsler Kombi Servisi

Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarını doğal gaz kullanarak karşılamak üzere tasarlanan kombiler, ev ya da iş yeri gibi küçük ölçekli mekânlar için etkili ısınma deneyimine imza atıyor. İklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren birçok marka tarafından üretilen kombilerden kullanım alanınıza uygun olanı seçmek kimi zaman güç olabiliyor. Isıtmak istediğiniz mekânın büyüklüğü, kombinin türü ve enerji tasarrufu gibi özellikler kombi alırken en çok dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alıyor. Kombi seçimi yaparken belirli aralıklarla yapılması gereken bakım da göz önünde bulundurulması gereken faktörler arasında dikkat çekiyor. Kombi söz konusu olduğunda 2004 yılından beri akla ilk gelen firmalardan biri olan Kocaeli Süsler Kombi Servisi, sadece sıfır kombi satmıyor. Aynı zamanda ikinci el kombi satışı, Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve Petek Temizleme gibi birçok konuda da kullanıcılara yardımcı oluyor.

Süsler Kombi Arıza Kodları

60 yılı aşkın bir tecrübeyle sahip olan Süsler, ekonomik ve yüksek verimli cihazlarla çevre ve insan odaklı teknolojiyi kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bacalı ve hermetik kombileriyle piyasada oldukça sağlam bir yere sahip olan markanın ürünleri, herhangi bir arıza durumunda, arıza kodu ikazıyla sorunu rahatlıkla tespit etmenizi sağlıyor.

  • E0 arıza kodu, kombinizde bir anakart arızası olduğunu işaret ediyor.
  • E1 arıza kodu, tesisat su basıncının yetersiz olmasıyla ilgili. Kullandığınız kombi suyunda eksilme ya da şebekeden gelen su basıncının yetersiz olduğunu ifade ediyor.
  • E2 arıza kodu, ateşleme arızasından kaynaklanıyor. Kombinin çalışmaya başladığı ateşleme aşamasında bir problem yaşandığını gösteriyor.
  • E3 arıza kodu, ısıtma sensörü arızasını ifade ediyor. Kombinin kalorifer devresi sensöründe bir problem meydana geldiğinde bu arıza kodu beliriyor.
  • E4 arıza kodu, sıcak su sensörü arızası olduğunda ortaya çıkıyor. Kombinin kullanım suyu sensöründe bir problem olduğunu belirtiyor.
  • E6 arıza kodu, aşırı ısınma hatasından ileri geliyor. Kombinin kalorifer filtresinde, plakalı eşanjörde veya ana eşanjörde tıkanıklık olduğunu gösteriyor. Üç yollu vana veya pompa randımanında problem olduğunda da E6 uyarısı görülüyor.

Kocaeli Süsler Kombi Tamiri

Arıza kodları kombideki sorunun ne olduğunu ortaya koyuyor. Ancak arızanın hangi parçadan kaynaklandığının tespit edilmesi ve giderilmesi için mutlaka servisten yardım alınması gerekiyor. Kocaeli Süsler Kombi Servisi, Kombi Bakımı ve servisini uygun fiyatlarla ve fatura dahilinde gerçekleştiriyor. Anakart da dahil olmak üzere her parçanın değişimi, tamiri ve bakımı garantili hizmet şartları altında yapılıyor.

Kocaeli Süsler Kombi Servisinde Güvenirlik

Kombinizi emanet ettiğiniz servis güvenirliğinin sizler için ne kadar önemli olduğunun farkında olan Kocaeli Süsler Kombi Servisi, kullanıcı memnuniyetini hedefleri arasında ilk sıraya koyuyor. Kocaeli Süsler Kombi gerek sıfır gerekse ikinci el kombi satışında en iyi ürünleri kullanıcıların beğenisine sunuyor. Kombi Servisi, tamiri ve bakımı konusunda en güvenilir markalar arasında yer alan Kocaeli Süsler Kombi, tüm hizmetleri garantili olarak gerçekleştiriyor ve takibini yapıyor.

Kocaeli Süsler Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Uygun fiyatlarını faturalı servis hizmetiyle resmileştiren Kocaeli Süsler Kombi Servisi, bütçe zorlamayan kombi servis fiyatları ile kullanıcıların yanında yer alıyor. Ekipman maliyeti göz önünde bulundurularak hazırlanan Kombi Servis ücreti sayesinde tüm kullanıcılara eşit mesafede yaklaşan firma, kurulduğu günden bu yana nitelikli kombi servisi vermenin ve kullanıcılardan tam not almanın gururunu yaşıyor.

Siz de kombinizi nitelikli ve güvenilir bir firmadan satın almak ya da arızalı kombiniz için en etkili çözümü sunan firmayla çalışmak isterseniz Kocaeli Süsler Kombi Servisi ile iletişime geçin.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!