Kocaeli İzmit Falke Kombi Servisi

Kocaeli Falke Kombi Servisi

Kombi, sıcak su ihtiyacını karşılamak ve doğal gaz kullanımını sağlamak için kapalı alanlarda kullanılan ısıtma cihazlarına verilen isimdir. Boyutlarının küçük olması ve fazla yer kaplamaması, kombinin tercih edilme sebeplerinin en başında gelir.

Kocaeli Falke Kombi Servisi, tüm kombi ihtiyaçlarınızı karşılamakta ustadır. Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri gibi konularda profesyonel hizmetlerle müşterilerine yardımcı olur. Kocaeli Falke Kombi Servisi, sıfır kombilerin yanında kaliteli ikinci el kombileri de satışa sunmaktadır.

Falke Kombi Arıza Kodları

Falke kombileri güçlü teknolojik donanımı ve kalitesiyle öne çıkmaktadır. Fakat zaman zaman kombiler arıza verebilir. Marka tarafından verilen arıza kodları, kombinizdeki sorunu anlamaya yardımcı olur. Falke Kombi Arıza kodları ile cihazın hangi arızaya sahip olduğunu görebilirsiniz. Uygun Kombi Servis fiyatları ile arızalarınız giderilir.

  • Gaz besleme sorunu olarak adlandırılan ateşleme probleminde E01 hatası verir.
  • Eğer kombinizin emniyet termostat sensörü sorunlu ise E02 arıza kodu görülür.
  • Kombinizde atık gaz sisteminde problem varsa E03 arıza kodu görülür.
  • Eğer kombinizde E05 arıza kodunu görürseniz, bu kalorifer NTC sorununa işaret eder.
  • Sıcak su NTC sorunu varsa E06 arıza kodunu görürsünüz.
  • Düşük su basınç problemlerinde E10 hatası görülür.
  • Kombi maksimum sıcaklığa ulaşmışsa E25 arıza kodu görülür.
  • E35 arıza kodu, alev oluşum arızası olarak karşımıza çıkar.

Kocaeli Falke Kombi Tamiri

Kocaeli Falke Kombi Servisi, müşterilerine uygun fiyatlarla sunduğu nitelikli kombilerin yanında kombi tamiri konusunda da kaliteli ve uzman olarak bilinmektedir. 2004’ten beri sunduğu güvenli hizmetiyle kombi tamiri çözümlerini avantajlı ücretlerle sunmaktadır.

Kocaeli Falke Kombi Servisi, önce özenli bir şekilde arızayı tespit eder. Arıza tespitinin ardından hızlı ve doğru çözümü sunar. Kocaeli Kombi Servisi‘nin verdiği tüm hizmetler fatura dahilindedir. Garantili hizmetlerle garanti çözümler sunar.

Kocaeli Falke Kombi Servisinde Güvenirlik

Kocaeli Falke Kombi Servisi 16 yıllık tecrübesiyle, müşterilerine sıfır ve ikinci el kombileri güvenle sunar. Sunduğu tüm kombilerin uzun ömürlü bir şekilde müşterisini memnun edeceği garantisini verir. Kocaeli Kombi Servisi müşteri memnuniyetini önemser. Satışa sunduğu kombilerle ve verdiği kaliteli servis hizmetleriyle müşterilerine güven verir.

Yılların verdiği deneyim ve kalitesiyle tüm kombi arızalarını, ürünlerin uzun ömürlü olması için özenli bir şekilde gerçekleştirir.

Kocaeli Falke Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kombi servis ücreti, uygun bir aralıkta uzman hizmetle beraber sunulur. Kocaeli Falke Kombi Servisi geçmişten bugüne sahip olduğu tecrübesi ile kombi tamiri ve kombi bakımı hizmetlerini avantajlı ücretlerle bir araya getirir.

Sıfır ya da ikinci el kaliteli kombi arayışındaysanız, Kocaeli Kombi Servisi sizin için en uygun kombiyi seçecektir. Bütçe dostu, uzun ömürlü kombilerle evinizin sıcaklığı içinizi de ısıtacak. Ayrıca kombi arızalarının tespiti ya da çözümü için kaliteli ve uzman bir servis arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!