Kocaeli Riello Kombi Servisi

Kocaeli Riello Kombi Servisi

Avrupa’nın en önemli kombi üreticilerinden bir tanesi olan Riello, Türkiye’de de Airfel ortaklığı ile faaliyet gösteriyor. Türk-İtalyan iş birliği sonucu ortaya çıkan Airfel Riello, çeşitli özelliklerinin sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. Yüksek teknik donanım minimal tasarım ile birleşiyor ve böylece işlevsellik de maksimize edilmiş oluyor. Kombilerin modern yaşam içerisindeki göz ardı edilemeyecek yeri aşikar; sıcak su temininden ısınmaya kadar hayati fonksiyonlara sahip olan elektronik cihazlar, olası problem durumlarında vakit kaybetmeden tamir edilmeyi gerektiriyor. Kocaeli Riello Kombi Servisi ise karşı karşıya kalınan arıza ve sorunları çözme konusunda profesyonel bir hizmet sunuyor.

Riello Kombi Arıza Kodları

Airfel Riello kombi modellerinde bulunan LED ekranlar kombilerin kullanımını ve yönlendirmesini sağlamakla kalmayıp arıza durumlarında arızanın ne olduğunun belirtilmesini de amaçlıyor. Riello Kombi Arıza kodları diğer kombi modellerinde olduğu gibi şu şekilde sıralanıyor:

  • 10 Arıza Kodu: Kombilerin sıkça yaşadığı ateşleyememe arızası, Riello kombilerde 10 numaralı arıza kodu ile gösteriliyor.
  • 11 Arıza Kodu: Alev algı sistemi ile ilgili sorunlarda LED ekran, anahtar işareti ile birlikte 11 sayısını gösteriyor. 11 arıza kodu elektrotta ya da kartta bir sorun olduğunu belirtiyor.
  • 20 Arıza Kodu: Limit termostat sorunu olarak tanımlanan 20 arıza kodu, aşırı ısınma sonucunda ortaya çıkıyor. Bloke olan kombiyi yeniden aktif hale getirmek için vanaları ve kaloriferleri kontrol etmek, cihaza reset atmak gerekiyor. Arıza giderilmezse çare, yine yetkili servisi aramakta yatıyor.
  • 41 Arıza Kodu: Su ve sistem basıncı ile ilgili bir soruna denk düşen 41 arıza kodu basit bir çözüme sahiptir. Otomatik su doldurma fonksiyonunu devreye sokmak ya da su doldurma işlemini yapmak yeterli olacaktır.

Kocaeli Riello Kombi Tamiri

2004 yılından beri faaliyet gösteren ve tüm kombi markalarında olduğu gibi Riello markasında da uzmanlığını kanıtlayan Kocaeli Riello Kombi Servisi, kombi tamiri işlemlerinin yanı sıra düzenli kombi bakımı ve satışı gibi alanlarda da hizmetlerini sürdürüyor.

Kocaeli Riello Kombi Servisinde Güvenirlik

Her alanda olduğu gibi kombi servisinde de güvenirlik arayanlar Kocaeli Riello Kombi Servisi‘ne yöneliyor çünkü garantili hizmetler ve fatura dahilinde fiyatlandırma, servisi güvenilir hale getiriyor. Tamir, bakım ve satış işlemlerinin tamamı alanında uzman kişilerce yapılıyor ve böylece çözüm odaklı bir anlayış benimseniyor.

Kocaeli Riello Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kocaeli Riello Kombi Servisi, kombi servis fiyatları söz konusu olduğunda da ekonomik aralıklar vadediyor. Kombi servis ücreti arızadan arızaya ya da markadan markaya değişiklik gösterebiliyor ancak müşteriler, servis ücretlerinin uygun olduğu konusunda hemfikir görünüyor. Riello Kombi Tamiri, bakımı ya da sıfır ve ikinci el fark etmeksizin satışı konusunda bilgi almak isterseniz ilgili formu doldurarak servis kaydı oluşturabilir ya da telefon numaralarımızı kullanarak bizi arayabilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!