Kocaeli İzmit Alarko Kombi Servisi

Kocaeli Alarko Kombi Servisi

Doğalgazın hayatımıza girmiş olmasıyla birlikte sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarımızı kombiler karşılar. 2004 yılından bu yana kombi sektöründe hizmet veren Kocaeli Alarko Kombi Servisi, satışa sunduğu kombilerin yanı sıra ikinci el kombi satışı, kombi tamiri, kombi bakımı gibi farklı hizmetler de verir. Kombi seçimi yaparken birçok özelliğe dikkat etmek gerekir. Uzun ömürlü kombileriyle dikkat çeken Kocaeli Alarko Kombi Servisi’nin, kombi servis ücreti de müşteriler için oldukça uygundur.

Tecrübeli eleman kadrosuyla Alarko Kombi Servisi, müşterilerine konforlu bir hizmet verirken aynı zamanda çok tercih edilen bir Kombi Servisi olma özelliğine de sahiptir.

Alarko Kombi Arıza Kodları

Alarko kombi ürünlerinde herhangi bir arızayı belirtmek için arıza kodları mevcuttur. Bu arıza kodları sayesinde, kombinin ekranındaki kodlardan sorunu kolaylıkla anlayabilirsiniz.

 • E01 kodu, ateşleme sorunu olduğunu belirtir.
 • E02 kodu, limit termostat sorunu sebebiyle ortaya çıkar.
 • H20 kodu, düşük su basıncının olduğunu gösterir.
 • E05 kodu, kalorifer NTC; E06 kodu ise sıcak su NTC arızası olduğunu belirtir.
 • E14 kodu, hava akış arızasının mevcut olduğunu gösterir.
 • E22 kodu, parametre ayarlarının bozuk olduğunu gösterir.
 • E35 kodu, alevin olmadığını ifade eder.
 • F0 kodu, su basınç sorununu bildirir.
 • F1 kodu, limit termostat arızası olduğunu gösterir.
 • F2 kodu, sıcak su NTC sorununu ifade eder.
 • F3 kodu, kalorifer tesisatı NTC sorunu olduğunu belirtir.
 • F4 kodu, ateşleme denemesi sonrası alev yok anlamına gelir.
 • F5 kodu, fark basınç anahtarı sorununun olduğunu gösterir.

Kocaeli Alarko Kombi Tamiri

Kocaeli Alarko Kombi Servisi, kombi tamiratı ve bakımı açısından profesyonel bir firmadır. Bünyesindeki elemanları özverili bir çalışma sonucu kombinizin uzun ömürlü olması için gereken bütün titizliği sağlar. Müşterilerine kaliteli ürünler satmanın yanı sıra, müşterilerin ürünlerini uzun vadeli kullanmaları için verdikleri Kombi Servisi hizmeti kullanıcıları son derece memnun eder. Kombi tamirinin yanı sıra her türlü kombi bakımı, parça değişikliği, elektronik kart değişimi gibi hizmetler de mevcuttur.

Kocaeli Alarko Kombi Servisinde Güvenirlik

Uzun yıllardır kombi sektöründe hizmet veren Kocaeli Alarko Kombi Servisi, ürün kalitesinin yanı sıra güvenilirliğiyle müşterilerinden tam not alır. Her türlü servis ihtiyacınızı rahatlıkla görebileceğiniz bu marka, aynı zamanda size son derece güvenli bir hizmet sunar. Aklınıza takılan her konuda yetkili kişilerden hızlıca yardım alabilir ve ürününüzü Kocaeli Alarko Kombi Servisi‘ne gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Kocaeli Alarko Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Ürün kalitesinin yanı sıra oldukça uygun fiyatlı ürünlere sahip olan Kocaeli Alarko Kombi, her anlamda öne çıkan bir markadır. Ortaya koyduğu ürünlerin makul fiyatları sayesinde kaliteyi uygun fiyata satın alabilirsiniz. Kombi Servis Fiyatları ve kombi modelleri, değişen fiyat aralığı ile bütçenizi zorlamaz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz, uygun fiyatlı bir kombi arayışındaysanız Kocaeli Alarko Kombi Servisi‘ne ulaşabilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

  Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!