Kocaeli İzmit Kombi Servisi

Doğalgazın hayatımıza girmesi ile duyulan ısıtma ihtiyacına cevabı kombiler oluşturmaktadır.

Kocaeli İklimlendirme olarak 2004 yılından günümüze gelişen teknolojik, elektronik ve tesisat alanında donanımlı ekibimizle Kombi Servisliği – Kombi Tesisat bakım – Sıfır ve İkinci El Kombi Satışı hizmetleri vermekteyiz.

Hedeflerimiz doğrultusunda;
Müşterilerimize ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak çözümler üreterek satış sonrası hizmetleri ilerlediğimiz yolda insanların hakkettikleri konforu değerinde yaşayabilmeleri ve mağdur etmemek için örnek olmak birinci önceliğimizdir.

Garantili sıfır ve ikinci el kombi satışı, kombi tamir ve revizyon, elektronik kart tamiratı, parça değişimi hizmetleri ile alanında zirve yaparak Kocaeli ve çevre il ve ilçelerde en sevilen servis olma gurunu yaşamak en büyük hedefimizdir.

Uygun fiyat ve garantili hizmet çerçevesinde gittiğimiz her müşteriye servis hizmetinden sonrada tüm sorularına yanıt veren bir muhatap bulabilmelerini sağlamaktayız. Sorunu tespit edip sadece hasar alan bölgeyi onarmak yada parça değiştirmek bir yana sorunun kaynağını da tespit ederek daha sonrada problem oluşmaması için bilgi verip müşterilerimizi ekonomik yükten kurtarmak çok önem verdiğimiz husustur.

En az tüketimle en çok verimi ortaya çıkartma, kendi hayatımızda kullandığımız bilgileri saklamak yerine sizlerle paylaşma , her şeyi bir kağıt parçasına tercih etmeme geleneğimiz , bizler için olağan ve doğal bir süreçtir.

Kocaeli İklimlendirme ailesi olarak ”Kalite ve Konfor Sizin Hakkınız” ilkesi ile siz değerli dostlarımıza hizmet vermekten çok mutlu olacağız.

Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!