Kocaeli Baykan Kombi Servisi

Kocaeli Baykan Kombi Servisi

Kombiler, hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacınızı en hızlı ve kolay şekilde sağlayan araçlardır. Kombiler, uzun vadede kullanılabilen ürünlerdir. Kombinizin ömrünü uzatmak için yapmanız gerekenler ise düzenli olarak bakımlarını ve gerekli onarımlarını doğru bir şekilde gerçekleştirmenizdir. Evinize uygun bir kombiyi tercih ederek sağlıklı ve uzun vadeli bir kullanım deneyimine sahip olabilirsiniz. Kocaeli İzmit Baykan Kombi Servisi, 2004 yılından beri hem sıfır ya da ikinci el kombi satın almak için hem de kaliteli bakım ve onarım desteği ve güvenli hizmet için tercih edebileceğiniz bir adrestir.

Baykan Kombi Arıza Kodları

Baykan kombi modelleri, cihazın arıza yapması durumunda ekranda beliren arıza kodları sayesinde kullanıcıyı uyarır. Baykan kombinizde karşılaşacağınız her türlü sorunu bu kodlar sayesinde tespit edebilirsiniz. Gerekli durumlarda sorunun kaynağını daha net bir şekilde teşhis etmek ve çözüm üretmek için teknik servis desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kocaeli İzmit Baykan Kombi Servisi, her türlü arızanın çözümü konusunda size yardımcı olur. Aşağıda Baykan Kombi modellerinin arıza kodları listelenmiştir.

 • E01 Arıza kodu / 80°C Arızası: Kombinizde ateşleme sorunu vardır. Kombinize gaz akışı olduğundan emin olduktan sonra kombinizi yeniden başlatın. Problem devam ederse teknik servise başvurmalısınız.
 • E02 Arıza kodu / 60°C Arızası: Kombinizde atık gaz sisteminde meydana gelen bir hava akış problemi vardır. Kombinizi yeniden başlattıktan sonra sorun devam ederse teknik servisi aramalısınız.
 • E03 Arıza kodu / 30°C Arızası: Kombinizin ısıtma sensöründe arıza vardır. Teknik servisi aramalısınız.
 • E04 Arıza kodu / 40°C Arızası: Kombinizde kullanım suyu sensör hatası vardır. Sensör değişimi için teknik servis desteği almalısınız.
 • E05 Arıza kodu / 30+40°C Arızası: Kombinizde modülatör sorunu vardır. Teknik servis desteği almalısınız.
 • E06 Arıza kodu / 70°C Arızası: Kombinizde aşırı ısınma problemi vardır. Peteklerin temizlenmesi gerekebilir. Teknik servisi aramalısınız.
 • E07 Arıza kodu / 60+80°C Arızası: Kombinizde sirkülasyon problemi vardır. Sorunun net teşhisi ve çözümü için teknik servisi aramalısınız.
 • E08 Arıza kodu / 50°C Arızası: Kalorifer devresi düşük su basıncını ifade eder. Kombi dolum musluğunu açarak su basıncını 1,5 bar seviyesine getirmelisiniz. Problemin devam etmesi durumunda teknik servisi aramalısınız.
 • E09 Arıza kodu / 70°C Arızası: Kombinizde aşırı ısınma sorunu vardır. Bu arıza kodu, limit termostatının aşırı ısınma sebebi ile devreye girdiğini ifade eder. Kombinizi resetledikten sonra problem devam ederse teknik servisi aramalısınız.

Kocaeli Baykan Kombi Tamiri

Kocaeli Baykan Kombi Servisi, kombinizin bakım ve onarım işlemlerinde en güvenilir adrestir. Deneyim ve özverisiyle siz değerli müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan Kocaeli İzmit Baykan Kombi Servisi, kombilerinizde meydana gelen problemleri net bir şekilde teşhis ederek problem için gerekli tamirat metodunu uygular.

Kocaeli Baykan Kombi Servisinde Güvenirlik

Kocaeli Baykan Kombi Servisi, kaliteli ve uzun ömürlü kombilerin satışının yanı sıra satış sonrası hizmetleriyle de siz değerli müşterinin memnuniyetini ön planda tutar. Bu servis, bütçe dostu kombi servis fiyatları ve garantili hizmetleri ile kaliteli bir deneyim elde etmenizi sağlar.

Kocaeli Baykan Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kocaeli Baykan Kombi Servisi, bütçenize uygun Kombi Servis Ücreti karşılığında sunduğu satış, bakım ve onarım işlemlerinin hepsini faturalı bir şekilde gerçekleştirir ve müşterileri için güvenilir bir servis hizmeti sağlar. Kombiler hakkında ihtiyaç duyduğunuz her konuda nitelikli hizmet almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

  Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!