Kocaeli İzmit Demirdöküm Kombi Tamiri

Kocaeli Demirdöküm Kombi Servisi

Soğuk geçen kış aylarında mekanların ısıtılması ve 7 gün 24 saat tüm musluklardan sıcak suya kolay erişim için kombiler kapalı alanlarda ihtiyaç duyulan en önemli cihazlar arasında sayılıyor. Her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte yeni özellikler kazandırılan kombilerin bakım ve servis hizmetleri de bu çerçevede önem kazanıyor. Sorunsuz bir kombi bakımı için uzman kişilere olan talep de her geçen gün artıyor. Zorlu kış ayları öncesinde Kocaeli ‌Demirdöküm Kombi Servisi ile sıcak bir kış için ilk adımı atabilirsiniz. Sadece kış ayları öncesinde değil; dört mevsim boyunca Kombi Bakımı, kombi tamiri işlemlerinizi aksatmadan gerçekleştirerek kombinizin performansını dört mevsim koruyabilirsiniz. İzmit Kombi Servisi ile kombi sorunlarınıza kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Arıza Kodları

‌Demirdöküm kombilerinizden tam performans alabilmek için kullanım kılavuzunu okumayı ihmal etmemelisiniz. Kullanım esnasında meydana gelebilecek arızaları kullanıcısına aktaran akıllı sistemler sayesinde kombinizle ilgili sorunları siz de anında tespit edebilirsiniz. ‌Demirdöküm Kombi Arıza kodları ile tespit yaptıktan sonra Demirdöküm Kombi Servis hizmeti almanız sorunların etkin çözümü için çok önemlidir. ‌Demirdöküm Kombi Arıza kodları şunlardır:

 • F0 arıza kodu: Su basıncının düşüklüğünü ‌gösterir,
 • OC arıza kodu: Dış hava ‌sensörünün devreye girdiğini gösterir, ‌
 • CC arıza kodu: Baca ‌sensörünün devre dışı kaldığını ifade eder,
 • F1 arıza kodu: Kombinizde aşırı ısınma olduğunu gösterir. Millenium Plus, İsofast, Themafast, Vinto modellerinde bu kodun görünmesi kombinin ateşleme ile ilgili sorunu olduğu anlamına gelmektedir.
 • F2 arıza kodu: Ntc sensörü arızasından dolayı kombinin sıcak su performansının düşük olduğunu bildirir. İsofast, Millenium Plus, Themafast, Vinto modellerinde hava akış probleminden dolayı bu kod belirir.
 • F3 Arıza Kodu: Hava prosestatında arıza olduğunu gösteren koddur. Sargon Condense modelinde bu kod, kalorifere giden tesisat suyu sensöründe arıza olduğunu gösterir.
 • F4 Arıza Kodu: Ateşlemede sorun olduğunu bildirir.
 • F5 Arıza Kodu: Hava prosestatında arıza olduğunu gösterir. İsofast, Millenium Plus, Themafast, Vinto modellerinde bu hatanın görülmesi aşırı ısınma probleminden kaynaklı olabilir.
 • F6 Arıza Kodu: Kalorifer sensörü devresinde yaşanan sorunu bildirir. Solaris, Sargon Premix, Sargon Condense, Nitron, Aden modellerindeki F6 hatası baca sensörü veya hava prosestatının arızalı olduğunu göstermektedir. Millenium Plus ve Atron modellerinde görülen F6 hatası ise sıcak su sensörünün arızalı olduğunu belirtir.
 • F7 Arıza Kodu: Atron modelinde meydana gelen F7 hatası gaz armatüründeki sorun nedeniyle kombinin ateşlemede problem yaşadığını gösterir. İsofast modelinde kombinin sıcak su alamadığını, Nitron modelinde hava akışı sensörlerindeki arızayı, Sargon Premix modelinde ise prosestat arızası meydana geldiğini belirtir.
 • F8 Arıza Kodu: Themafast, İsofast, Atron modellerinde bu arızanın görülmesi tesisat gidiş suyu sensöründeki arızaya işaret etmektedir. Nitron ve Sargon Premix modellerinde bu kod fan motoru arızasından kaynaklanabilmektedir.
 • F9 Arıza Kodu: Bu kod Atron modelinde hava prosestatının arızalı olduğunu, İsofast modelinde sıcak su sensörünün arızalandığını, Millenium Plus ve Vinto modellerinde kalorifere sıcak su gönderilemediğini bildirir. Nitron modelinde bu kodun belirmesi ise kablo bağlantılarındaki soruna işaret eder. Sargon Premix modelinde fanın sürekli çalıştığı durumlarda bu arıza kodu görülür. Themafast modelinde su basıncını ölçen sensör arızalandığında F9 arıza kodu belirir.
 • F10 Arıza Kodu: Basıncın düşük olduğunu gösteren uyarı kodudur. İsofast modelinde kalorifere giden suyun dönüş sıcaklığını ölçen sensörün arıza yapması durumunda bu hata kodu meydana gelmektedir.
 • F11 Arıza Kodu: Anakartın arızalandığını gösteren hata kodudur. Atron ve Nitron modellerinde bu hatanın görülmesi su akışında problem olduğuna işaret eder.
 • F12 Arıza Kodu: Ekran kartı arızalarında F12 kodu görülür. Ancak Atron ve Nitron modellerinde bu hatanın görülmesi voltajın 165 Voltun altında olduğunu gösterir. Bu durumda regülatör kullanılarak kombinin voltaj düşüklüğünden zarar görmesi engellenmektedir.
 • F13 Arıza Kodu: Kombinin anakartında problem olduğunu gösterir. Atron modelinde bu hata kodunun görülmesi kalorifere giden ve gelen suyun sıcaklığını ölçen sensörlerin değerleri arasında fark olmasından kaynaklanmaktadır.
 • F14 Arıza Kodu: Kalorifer sıcaklığının 95 derecenin üstüne çıktığı durumda kombi bu hata kodunu verir.
 • F15 Arıza Kodu: Gaz mekanizmasının arızalandığını gösterir. Step motorunda sorun olduğuna işaret eder.
 • F16 Arıza Kodu: Kombi kapalı olduğu halde ateşlemenin devam ettiği durumda bu hata belirir.
 • F17 Arıza Kodu: Dairedeki voltaj düşüklüğünde kombi F17 hata kodunu ekrana yansıtır.
 • F18 Arıza Kodu: Ekran kartında sorun olduğunu belirtir.
 • F19 Arıza Kodu: Sıcak su sensöründeki arızada bu kod belirir. Bu arızada sıcak su karşılanamaz ve peteklerin ısınmasında sorun yaşanır.
 • F20 Arıza Kodu: Ekran kartıyla anakartın uyumsuzluğunda bu kod belirir.
 • F21 Arıza Kodu: Kombinin basıncının azaldığını belirten arıza kodudur. İsofast modelinde bu kod su dolaşımında problem olduğunu belirtir.
 • F22 Arıza Kodu: Basıncın olması gerekenden yüksek olduğu durumlarda bu hata belirir.
 • F23 Arıza Kodu: Kalorifer devresinin sıcaklığının 5 dereceden daha hızlı bir şekilde arttığı durumda bu arıza kodu belirir.

Bu arıza kodlarıyla karşılaştığınız durumlarda Kocaeli ‌Demirdöküm Kombi Sevisi ile iletişime geçerek profesyonel hizmet alabilir ve sorunun çözümünü sağlayabilirsiniz.

Kocaeli Demirdöküm Kombi Tamiri

Arızalı kombilerin tamir edilmesinde uzman kadrosuyla hizmet veren Kocaeli ‌Demirdöküm Kombi Servisi‘ne ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz. Kocaeli, Sakarya ve İzmit bölgelerinde ‌Demirdöküm Kombi Tamiri ihtiyacınızda, hızlı ve etkin çözüme bir telefonla ulaşmanız mümkün.

Kocaeli Demirdöküm Kombi Servisinde Güvenirlik

Her an yaşanabilecek kombi arızalarının çözümü, rutin Kombi Bakım hizmetinde en uygun kombi servis ücreti ile hizmet veren Kocaeli Kombi Servis, tecrübeli ve uzman personeliyle müşteri memnuniyeti ve güven esasıyla çalışır. Tamir sonrası parça ve hizmet garantisiyle Kocaeli Kombi Servisi ve İzmit Kombi Servisi‘nde güven ve mutlu müşteriler önceliklidir.

Kocaeli Demirdöküm Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kombi Bakımı ve kombi tamiri süreçlerinde profesyonel hizmet kalitesi ile tanışmak için hemen Demirdöküm Kombi Servisi‘ne kaydınızı bırakabilirsiniz. Kombi servis fiyatları ve ihtiyacınız olan hizmetin belirlenmesi için sizlere en hızlı şekilde dönüş yapılır. Kocaeli, İzmit ve Sakarya bölgelerindeki etkin hizmet ağı üzerinden alacağınız ‌Demirdöküm Kombi Servis hizmetleri müşteri memnuniyet politikası gereği faturalandırılır. Sadece kombilerinizin bakımı ve tamiri değil, peteklerinizin temizliği ve soğuk kış aylarında cihazın etkili performans gösterebilmesi için gereken tüm işlemler için de Kocaeli Kombi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. İzmit Kombi Servisi ve Kocaeli Kombi Servisi’ne ister 0850 480 99 54 numaralı telefondan, isterseniz de internet sitesi üzerinden müşteri servis kaydı ile 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

  Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!