Doğsan Kombi Kocaeli Servis

Kocaeli Doğsan Kombi Servisi

Soba ve benzeri geleneksel ısıtma yöntemlerine sahip ev gereçlerinin artık çok gerilerde kaldığı teknoloji dünyamızda ortaya çıkan kombiler, bizleri ilkel ve yorucu uğraşlardan kurtarmıştır. Üzerlerinde bulunan küçük bir panel aracılığıyla neredeyse tek bir dokunuşla tesisatta mevcut olan suyu ısıtabilmekte, çeşitli ihtiyaçları kolaylıkla gidererek enerji, zaman ve maliyet olarak tasarruf edebilmekteyiz. İmalat endüstrisinin gelişmesiyle çok daha düşük bir bütçeyle evlerinize monte ettirebileceğiniz kombilerin yaygınlaşmış servis ağı sayesinde Kocaeli Doğsan Kombi Servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kombilerde meydana gelen arıza tespiti, ürün tedariki ve onarım hizmetlerinde güvenilir servis olanağı sunan firmamız, hizmet sonrası destek vererek her gün yeni bir mutlu müşteriyi portföyüne kazandırmaktadır. Memnuniyet ve kalıcı hizmet prensibini ele alan çalışma ahlakıyla uzun süreli bir tecrübe geçmişine sahibiz. Nitelikli personelimizle kombilerinizde meydana gelen her türlü arıza tespitinde bulunarak, uygun ücret karşılığında servis sağlıyoruz.

Doğsan Kombi Arıza Kodları

Doğsan kombiler her ne kadar kaliteli olsa da yıl içerisinde en az 2 kez olmak üzere periyodik olarak bakımı yapılması gereken cihazlardır. Bu bakımlar, gerek ileride ortaya çıkabilecek arızaları engellemede, gerekse doğalgaz faturalarına yansıyabilecek anormal rakamların önüne geçmede büyük ölçüde önem arz eder. Bakımsız sistemler gün geçtikçe daha çok enerji harcayacağı gibi arıza kodları da verir. Bu kodlar kombinizdeki arızaların hangi aksamda meydana geldiğini belirtir. Doğsan Unical kombilerin arıza vermesi halinde, aşağıdaki arıza kodları regülatör ekranında görünür:

 • E01: Üst limit termostatın müdahale ettiğini belirtir. Üst limit termostat bağlantılarında sorun yaşandığında ortaya çıkar.
 • E02: Yetersiz gaz basıncını belirtir.
 • E03: Ateşleme sırasında alevin algılanmadığı hatasını gösterir.
 • E05: İşlem sırasında alev sinyalinin kaybolduğunu ifade eder.
 • E06: Isıtma sırasında sensör bozukluğunu belirtir.
 • E08: Regülatörde bu kod yanıp sönüyorsa suyun eksik olduğunu belirtir.
 • E10: Dahili arıza anlamına gelir.
 • E11: Ateşleme başlamadan önce sistemde alev algılandığını tanılar.
 • E15: Isıtma dönüşüm aşamasında sıcaklık farkını ifade eder.
 • E20: Söndürme sonrasında alev algılama hatasını gösterir.
 • E30: Elektromanyetik sorundan kaynaklanan çalışma parametrelerinin değiştirilmesini belirtir.
 • E200: Fanlar maksimum hızda dönüyorsa bu hata kodu alınır.

Kocaeli Doğsan Kombi Tamiri

Oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip olan kombiler, özellikle Doğsan teknolojisinin sağladığı sağlamlık ve tasarruf işlevselliğiyle birleşerek uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Ancak her ev eşyası gibi kombiler de bakım gerektiren narin cihazlardır. Uzun süreli bakımsız kalan bu cihazlar, biz fark etmesek de zaman içerisinde deformasyona uğrayarak belli parçalarında bozulmalar ortaya çıkartıyor. Bu durumlarda Kombi tamiri firmasından hizmet almanız şart oluyor. Kocaeli´nin her ilçe ve mahallesinde geniş bir servis ağıyla hizmet veren Kocaeli Doğsan Kombi Servisi arıza tespiti, onarım ve montaj gibi servis ihtiyaçlarınızı cüzi bir miktar ile yerine getirmektedir.

Kocaeli Doğsan Kombi Servisinde Güvenirlik

Kombinizde oluşan herhangi bir arıza karşısında hızlı servis ve güvenceli satış sonrası iletişim de sağlayan Kocaeli Doğsan Kombi Servisi, sizlere günü 24 saati faaliyet sunuyor. Uzman ve güler yüzlü servis elemanlarımız güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmak için kısa sürede adresinize kadar gelerek söz konusu durum ile ilgili sizi bilgilendirecek, onayınızı alarak onarım ve bakım gibi işlemleri garantili olarak yerine getirecektir. Kombi servis fiyatları faturaya dahil tüm servislerde cebinize uygun nitelik taşır.

Kocaeli Doğsan Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kombi arızalarının tamiri, arıza çeşidi, model veya marka gibi unsurlara göre değişiklik gösterir. Kocaeli Doğsan Kombi Servisi olarak yüksek hizmet ve minimum kombi servis ücreti politikamız ile sizlere en uygun servis imkanı sağlıyoruz. Çağrı kanallarından bizleri dilediğiniz saatte arayabilir, arıza kaydı ve servis ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

  Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!