Kocaeli İmmergas Kombi Servisi

Kocaeli İmmergas Kombi Servisi

Ev ve çalışma alanı gibi kapalı mekanların ısıtılması ile sıcak suyun temin edilmesi amacıyla kullanılan kombiler, işlevselliği ile ön plana çıkıyor. Kombi üreten çok sayıda marka bulunsa da bu markaların bazıları daha sık tercih ediliyor. En beğenilen kombi markaları arasında kabul edilen İmmergas, özel teknolojileri ve ergonomik kullanım olanakları sayesinde evlerde olmazsa olmaz hale geliyor. Buna karşın elbette kombi kullanırken farklı problemler görülebiliyor; gerek kullanıcı kaynaklı gerekse bağlı bulunan diğer parametrelerden dolayı İmmergas kombilerde de sorunlar yaşanabiliyor. Kocaeli Kombi Servisi ise İmmergas kombisinde problem yaşayan herkese uzman ekipleriyle bakım ve tamir hizmeti veriyor.

İmmergas Kombi Arıza Kodları

İmmergas kombi modellerinin teknik donanımı, ortaya çıkan problemleri belirtme ve kullanıcıyı bilgilendirme yetisine sahip. Bundan dolayı da olası problemler kontrol paneli aracılığıyla kullanıcıya bildiriliyor. Bildirim işlemi arıza kodları vasıtasıyla yapılıyor. Çok sayıda arıza kodu bulunuyor ancak bunlar arasındaki en yaygınları şu şekilde sıralanıyor:

  • 01 Arıza Kodu: Temel arıza kodu olan 01, ateşleme ile ilgili problemlere işaret ediyor.
  • 02 Arıza Kodu: Kombinin çalışma prensibi ile ilgili bir arıza olan 02, aşırı ısınma sonucu görülüyor. Suyun sıcaklığının yükselmesi ile kendini kapatan cihazın servis tarafından incelenmesi gerekiyor.
  • 10 Arıza Kodu: Kombilerin su basınç seviyelerinin belirli sınırlar içerisinde olması bekleniyor. Düşük basınç seviyelerinin görüldüğü durumlarda ise kombi, 10 numaralı arıza kodu uyarısı veriyor. Bu arıza kodunu gördüğünüzde su doldurma vanaları yardımıyla su aktarımı yapmanız yeterli oluyor.
  • 11 Arıza Kodu: 11 numaralı arıza kodu hava akış kanalları ile ilgili problemlere işaret ediyor. Bacalı kullanımlarda tıkanma, hermetik cihazlarda ise fan kısımlarındaki sorunlar aktarılıyor.
  • 27 Arıza Kodu: Bir diğer yaygın arıza kodu olan 27 ise pompa sıkışıklığının yaşandığı durumlarda ortaya çıkıyor. Suyun dolaşımının engellendiği durumlarda kombi, 27 numaralı arıza kodunu veriyor.

Kocaeli İmmergas Kombi Tamiri

İmmergas kombilerin yukarıdaki gibi arıza durumlarında yetkili servislere başvurmanız tavsiye ediliyor. Yaşanan problemlere yönelik müdahalelerin yanı sıra belirli aralıklarla yapılacak bakım işlemlerinde de hizmet veren Kocaeli Kombi Servisi, kombi sektöründe faaliyet gösteren tüm markalarda olduğu gibi, İmmergas markasında da yanınızda oluyor.

Kocaeli İmmergas Kombi Servisinde Güvenirlik

Kocaeli Kombi Servisi 2004 yılından beri faaliyet gösteriyor ve hem kombi bakımı hem de kombi tamiri konularında güvenilir bir kurum olma özelliği taşıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet standartları, Kocaeli Kombi Servisi’nin vizyon ve misyonunu oluşturuyor.

Kocaeli İmmergas Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kombi servis ücreti markalar arasında değişiklik gösterdiği gibi, arızanın boyutuna bağlı olarak da farklılıklara sahip. Kocaeli Kombi Servisi, tüm hizmetlerini fatura dahilinde gerçekleştiriyor. Kombi servis fiyatları hakkında bilgi almak ya da arıza durumunuzu belirtip destek almak isterseniz servis kaydı oluşturabilir ya da iletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!