Kocaeli İzmit Kombi Tamiri

Kocaeli Kombi Bakımı

Teknik, elektronik ve dijital alanlarda; her biri kendi alanında uzmanlaşmış ekibiyle faaliyet gösteren Kocaeli Kombi Servisi, kombi bakımı konusunda hizmet veriyor. Kocaeli’deki kombi kullanıcıları, herhangi bir sorun ile karşılaştığında servise ulaşıyor ve anında çözüm sağlanıyor. Serviste Demirdöküm, Viessmann, Alarko, Bosch, Vaillant, E.C.A., Ferroli gibi tam 18 farklı kombi markasına ilişkin hizmetler bulunuyor. Genel direktör Sefa Şenyüz ve servis sorumlusu Murat Taşçı ile bu iki isme eşlik eden, ayrı alanlarda uzmanlık kazanmış 6 uzman teknisyen, profesyonel bir ekip oluşturuyor.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Uzman ve yetkili olmayan kişilerin yapamayacağı, beceriye sahip olsa da yapması tavsiye edilmediği Kombi Bakımları, uzman ekipler tarafından profesyonel bir şekilde yürütülüyor. Servis kaydı oluşturan kullanıcıya ulaşan ekiplerimiz önce arıza ve durum tespiti yapıp kullanıcıyı bilgilendiriyor. İstek dahili söz konusuysa gerekli görülen müdahaleler yapılıyor arıza çözülüyor. Profesyonel ekip, çözüm odaklı çalışma prensipleri sayesinde kombileri kolayca bakıma alıyor. Ayrıca bakımın yapılması için herhangi bir problemin olması da gerekmiyor. Periyodik bakımlar, kombilerin kullanım ömrünü artırıyor.

Kocaeli Kombi Bakım Garantisi

Kocaeli Kombi Servisi Bakım işlemlerini garantili bir şekilde yürütüyor. İşlemlerin tamamının faturalandırıldığı ve böylece yasal zemine taşındığı süreç, garanti kapsamına alındıktan sonra uzun süre daha gönül rahatlığı sağlıyor. Sıfır ve ikinci el kombi satışı konusunda da aynı garanti devam ediyor.

Kocaeli Kombi Bakımında Güvenirlik

Kocaeli İzmit Kombi Servisi‘nin 2004 yılından beri faaliyet göstermesi güvenirliğin ilk kanıtı olurken müşterilerin ve kombi kullanıcıların tamamı, işlemlerin sonucunda memnun oluyor. Servis güvencesi veriliyor, satış öncesi ve satış sonrası süreçlerin tamamında aynı misyon üstleniyor. Kocaeli ve İzmit’in güvenilir Kombi Servisi, 7/24 garantili servis olanağı sayesinde de ön plana çıkıyor.

Kocaeli Kombi Bakımı Fiyatlandırma

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi fiyatlandırma konusunda sürüyor. Kombi Bakımı işleminin yanı sıra sıfır ve ikinci el kombi satışı konusunda da fiyatlandırmalar, uygun kabul ediliyor. Kombi Servis Ücreti kombinin tipine ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterdiği gibi arızanın durumuna ve boyutuna bağlı olarak da azalıp artabiliyor. Bu nedenle de Kombi Servis Fiyatları konusunda net bir bilgi verilemiyor. Ancak internet sitemizde yer alan ve “Servis Kaydı Oluşturun” başlığı altında bulunan formu doldurmanız halinde size ulaşabiliriz. Bakım ve satış konusunda bilgi almak ya da direkt olarak servis talep etmek için bizimle form yoluyla ya da telefon numaralarımız aracılığıyla irtibat kurabilirsiniz.

Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!