Kocaeli Maktek Kombi Servisi

Kocaeli Maktek Kombi Servisi

Bulunduğu ortamı ısıtmakla kalmayıp sıcak su teminini ve hava akışını da sağlayan kombilerin kullanımı yayılıyor. Bu geniş kullanımda işlevselliğin ön planda olmasının yanı sıra artık temel bir ihtiyaç haline gelmesinin de payı var. Piyasada çok sayıda kombi markası bulunsa da bunlardan bazıları, kuşkusuz uzun kullanım ömrü ve materyal kalitesi gibi faktörler sonucunda benzerlerinden ayrılıyor. Maktek de pek çok özelliği sayesinde sık tercih edilen kombi markaları arasında gösteriliyor.

Maktek markası radyatör, kazan ve endüstriyel iklimlendirme ürünlerinin dışında kombileriyle de ilgi uyandırıyor zira çağdaş vizyon, Maktek kombilerinin tamamında kendisini hissettiriyor. Ancak teknolojinin ve dijitalleşmenin görüldüğü ürünlerde zaman zaman problemlerin yaşanması da kaçınılmaz oluyor. Böyle olası problemlerin çözümünde ise Kocaeli Maktek Kombi Servisi, bütüncül bir hizmet veriyor.

Maktek Kombi Arıza Kodları

Maktek markalı kombiler, beklenmedik arızalarda ya da istenmeyen durumlarda arıza kodları aracılığıyla bilgilendirme yapıyor. Kullanıcılar ise bu arıza kodlarının yönlendirmesi sonucunda yetkili servislere başvuruyor. Maktek kombilerde görülen arıza kodlarının bazıları şu şekilde:

  • E01 Arıza Kodu: Kombilerin temel problemlerinden biri olan ateşleme, Maktek kombilerde E01 arıza kodu ile ifade ediliyor.
  • E02 Arıza Kodu: Bir diğer yaygın kombi problemi olan aşırı ısınma ise E02 ile belirtiliyor. Diğer arızalarda olduğu gibi E02’de de servislere başvurmanız öneriliyor.
  • E03 Arıza Kodu: Baca ve termostat problemlerinde görülen E03 arıza kodu kombi resetlendikten sonra da devam edebiliyor.
  • E04 Arıza Kodu: Su basınç seviyesinin düşüklüğü ve yüksekliği problem yaratıyor. Maktek kombilerdeki E04 arıza kodu ise su seviyesinin düşüklüğüne ya da yüksekliğine göndermede bulunuyor.
  • E35 Arıza Kodu: E35 numaralı arıza kodu birden fazla probleme işaret edebiliyor. Bu arıza kodunu veren kombilerde gaz valfinde ya da ana kartta sorun olabiliyor. Böyle durumlarda çözüm, yetkili servisi aramakta yatıyor.

Kocaeli Maktek Kombi Tamiri

Kocaeli’de yaşayan Maktek kombi kullanıcıları, yukarıdakilere benzer problemler yaşadığında Kocaeli Maktek Kombi Servisi‘ne başvuruyor. Kombi tamiri konusunda uzman kişilere başvurmanızın önerildiği sorunlu durumlarda resetlemek her zaman yeterli bir çözüm olmuyor. Bu nedenle de garantili hizmetleri ve faturalı faaliyetleri sayesinde Kocaeli Kombi Servisi, bir adım öne çıkıyor.

Kocaeli Maktek Kombi Servisinde Güvenirlik

Kocaeli Maktek Kombi Servisi 2004 yılından beri faaliyet gösteriyor ve bu durum, güvenirliğin başlıca örneklerinden birini teşkil ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri sayesinde kullanıcılardan tam puan alan servis, Kombi Bakımı ve satışı konularında da başarısını sürdürüyor.

Kocaeli Maktek Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Fatura dahilindeki hizmetlerini uygun fiyatlarla da taçlandıran Kocaeli Maktek Kombi Servisi, kombi servis ücreti söz konusu olduğunda da müşterilerini memnun ediyor. Kombi Servis Fiyatları kombi markasına, modeline ya da kombide görülen problem biçimine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Fiyatlar ile tamir ve bakım konularında bilgi almak için servis kaydı oluşturabilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!