Kocaeli Protherm İzmit Kombi Servisi

Kocaeli Protherm Kombi Servisi

Ev içi ısıtmalarda ve sıcak su temininde olmazsa olmaz bir beyaz eşya olarak tabir edilebilecek kombiler, yıllar geçtikçe daha da yaygın hale geliyor. Bu yaygınlığın sebebi işlevselliğin üst seviyelerde olması, kullanımın basitlik ve pratiklik sunması gibi çeşitli avantajlar olarak sayılıyor. Kombi dendiğinde de akla birkaç marka gelmekle beraber Protherm, bu markalar arasında yer alıyor. Vaillant Group çatısı altında faaliyet gösteren ve 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Protherm, Orta Avrupa başta olmak üzere pek çok coğrafyada ilk tercih oluyor. Kocaeli Protherm Kombi Servisi ise kombilerde görülebilecek olası problemleri ortadan kaldırıyor.

Protherm Kombi Arıza Kodları

Elektronik eşyalardaki problemler farklı sebeplerden ötürü ortaya çıkabiliyor. Protherm kombiler ise dijital ekranları vasıtasıyla problemleri ve arızaları tanımlayarak tüketicisine bildiriyor. F1, F2, F3 gibi arıza kodlarının her biri ayrı problemleri ifade ederken kombi bakımı ve tamirinin uzman ekiplerce yapılması gerekiyor.

 • F1 Arıza Kodu: Gaz aktarımındaki arızaları tanımlamak üzere beliren F1 kodu, limit sensörünün çalışmamasıyla birlikte de görülebiliyor.
 • F2 Arıza Kodu: Kombi içerisinde yer alan sıcak su sensörlerinin çalışmaması sonucu Protherm kombiler, F2 arıza kodu veriyor.
 • F3 Arıza Kodu: Sıcaklık seviyesinin maksimum değerlere ulaşması sonucunda ortaya çıkan F3 kodu, petek filtreleri ile ilişkilendiriliyor.
 • F4 Arıza Kodu: F4 arıza kodu kaloriferlerin ısınması ile ilgili arızaları belirtiyor.
 • F5 Arıza Kodu: Bacalı kullanımlarda ortaya çıkabilecek baca aktarım arızaları F5 arıza kodu ile tanımlanıyor.
 • F6 Arıza Kodu: Protherm markasına ait Leopard kombi modellerinin baca sorunları, F6 arıza kodu ile belirtiliyor.
 • F7 Arıza Kodu: Ana kart ile ilgili bir problemin yaşanması sonucunda ortaya çıkan F7 arıza kodu, yetkili servislerce çözülebiliyor.
 • F8 Arıza Kodu: Kombinin ana kartı ile gaz valfi arasındaki aktarım kanallarında oluşan problemler F8 arıza kodu ile gösteriliyor.
 • F9 Arıza Kodu: Kombi içerisindeki fan ve basınç ile ilgili bir birim olan prosestattaki sorunlarda F9 arıza kodu veriliyor.

Kocaeli Protherm Kombi Tamiri

Protherm markalı kombinizde yukarıdaki arıza kodlarından herhangi birini gördüğünüz takdirde Kocaeli Protherm Kombi servisine ulaşarak çözüm isteyebilirsiniz. Uzman ekipler tarafından yapılacak tamir ya da bakım işlemleri sonrasında kombinizi rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kocaeli Protherm Kombi Servisinde Güvenirlik

2004 yılından beri faaliyet gösteren ve Kocaeli’deki tüm kombi problemlerinde başvurulabilecek bir uzmanlık sergileyen Kocaeli Kombi Servisi, Protherm kombilerinin düzenli bakımlarında da tüketicilere yardımcı oluyor.

Kocaeli Protherm Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Protherm Kombi Servis fiyatları modelden modele ya da arızadan arızaya değişiklik göstermekle birlikte Kocaeli Protherm Kombi Servisi, ekonomik kombi servis ücreti ve fatura dahilinde hizmet garantisi ile ön plana çıkıyor. Protherm kombinizde herhangi bir problem yaşıyorsanız iletişim kanallarımız aracılığıyla bize ulaşabilir ya da servis formunu doldurarak kayıt oluşturabilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

  Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!