Kocaeli Buderus Kombi Servisi

Kocaeli Buderus Kombi Servisi

Teknolojideki Alman disiplininin en önemli örneklerinden biri olarak kabul edilen Buderus markasının geçmişi 18. yüzyıla kadar uzanıyor. Haliyle de kombi dendiğinde dünyanın her yerinde akla Buderus geliyor. Türkiye’de de sıklıkla tercih edilen ve kullanıcıları tarafından memnuniyetle karşılanan marka, uzun ömürlü kullanım vadetmesiyle de saygı topluyor. Ancak her elektronik eşyada olduğu gibi Buderus kombi modellerinde de bazı teknik problemler yaşanabiliyor. Böylesi arıza durumlarında ise Kocaeli Kombi Servisi, kombi tamiri ve kombi bakımı gibi pek çok konuda destek sağlıyor.

Buderus Kombi Arıza Kodları

Buderus kombilerde görülen problemler, 1, 2, 3 gibi numaralarla ya da CL, SH, CP gibi harflendirmeler ile işaret ediliyor. Bu arıza kodlarının belirtilme biçimleri modelden modele değişiklik gösterse de temel arıza kodları, tüm Buderus kombilerinde benzerlik gösteriyor. Temel arıza kodlarının bazıları şu şekilde sıralanıyor:

  • 1 Arıza Kodu: Kombilerin hava akış sistemlerinde yaşanan problemleri ifade eden 1 numaralı arıza kodu bacalı kullanımlarda baca tıkanıklığına, diğer kullanımlarda da fan sorunlarına denk düşüyor.
  • 2 Arıza Kodu: Sık görülen 2 numaralı arıza kodu aşırı ısınma probleminin yaşandığı durumlarda ortaya çıkıyor. Aşırı ısınma farklı nedenlere bağlı olarak geliştiğinden dolayı servise başvurmanız bekleniyor.
  • 3 Arıza Kodu: Temel problemlerden bir diğeri olan ateşleme sorunu, 3 numaralı arıza kodu ile belirtiliyor.
  • CL Arıza Kodu: Sıcak su teminindeki sorunları gösteren CL arıza kodu, sensörlerin tamirini gerektiriyor.
  • SH Arıza Kodu: Termostat ya da bağlantı kablosundaki problemler ile ilişkilendirilen SH arıza kodu, EMS işlevlerinin yerine getirilememesine neden oluyor.
  • CP Arıza Kodu: Boyler adı verilen ve önemli bir parça olan kısmın sorunlu olduğunu anlatan CP arıza kodu, yetkili servislerce düzeltilmesi gereken bir soruna işaret ediyor.

Kocaeli Buderus Kombi Tamiri

Kocaeli Kombi Servisi, Buderus markalı kombilerde görebileceğiniz tüm problemlerin çözümünde destek sağlıyor. Kombi Tamiri ve kombi bakımı gibi hizmetlerinin yanı sıra sıfır ve ikinci el kombi satışı da gerçekleştiren servis, yılların getirdiği tecrübesi ile Kocaeli’nin yetkin kurumları arasında yer alıyor.

Kocaeli Buderus Kombi Servisinde Güvenirlik

Kocaeli Kombi Servisi‘nin her biri alanında uzman yetkili ekibi, 2004 yılından beri faaliyet gösteriyor. İklimlendirme ekipmanlarında ya da teknolojik cihazlarda görülebilecek tüm problemleri güvenilir biçimde çözüme kavuşturan servis, hizmetlerinin tamamını fatura dahilinde gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyeti tüm sürecin önünde tutuluyor, haliyle de Kocaeli Kombi Servisi güvenilirliği ile tanınıyor.

Kocaeli Buderus Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Fatura dahilindeki hizmetlerin fiyatlandırması arıza durumuna ve kombinin yapısına bağlı olarak değişiklik gösterse de kombi servis fiyatları makul düzeylerde seyrediyor. Kombi Servis ücreti konusunda da müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutan Kocaeli Kombi Servisi, düzenli yapılacak bakımlarda da benzer bir politika izliyor. Siz de servis kaydı oluşturarak fiyatlandırma konusunda bilgi alabilir ya da doğrudan bize ulaşarak tamir ya da bakım talep edebilirsiniz.

Servis Kaydı Oluşturun!

Kocaeli, İzmit ve Sakarya Kombi Bakımı, Kombi Tamiri ve Petek Temizleme işlemleri için servis kaydı oluşturun.

    Kombi Servis Hizmeti için Size bir Telefon kadar Yakınız!